Oferta & Akcione

vw_de_angebote_aktionen_960x150

Ofert “ALL INCLUSIVE”

AHP me Ofert “ALL INCLUSIVE” DOGANA 0 %

AHP Partneri Juaja per Volkswagen, në bashkëpunim me Raiffeisen Leasing dhe kompaninë e sigurimeve Sigal, ka përgatitur një ofertë speciale për Volkswagen automjetet e reja. Kompania e sigurimeve Sigal ofron sigurimin KASKO falas për vitin e parë, ndërsa Raiffeisen Leasing ofron sigurimin dhe regjistrimin e parë gratis dhe interes vjetor 5.9 %. Për automjetet deri në 22.000,00 EURO pjsëmarrja është 0%, ndërsa për automjete prej 22.001,00 – 25.000,00 EURO, pjesëmarrja është 10%. Sipas marreveshjes si opcion secili klient që shfrytëzon këtë fushatë mundet me marrë falas një TV Samsung HD – 40”. Klientit i mbetet të startojë automjetin dhe të niset rrugës së dëshiruar!
Oferta vlen deri më 25 Korrik 2016.
Çmim i Ri pa Dogan për Passat 1.6 TDI: vetem 22.990,00 Euro

Passat Ofert Speciale

Me nu fund u hoqë dogana per krejt Volkswagen kerret e reja.
Çmim i Ri pa Dogan për Passat 1.6 TDI: vetem 22.990,00 Euro

Polo Ofert Speciale

AHP ju njofton se Volkswagen Juaj eshte i liruar nga Dogana. Tani per krejt Volkswagen kerret e reja DOGANA eshte 0%.

Per shembull:
Polo Trendline 1.0 Benzin tani mundeni me marre ne AHP per vetem 12.590,00 Euro.

Golf Ofert Speciale

AHP ju njofton se Volkswagen Juaj eshte i liruar nga Dogana. Tani per krejt Volkswagen kerret e reja Dogana eshte 0%.

Per shembull:
Golf TSI Trendline tani mundeni me marre ne AHP per vetem 14.990,00 Euro.

GRATIS: 4 Goma per dimer

Shumë Modele te reja ju presin tek ne me kushte speciale financimi:
– Pjesemarrje 0% per kerret e reja me çmim deri ne 23.000,oo EURO (perfshire TVSH),
– Pjesemarrje 10% per kerret e reja me çmim prej 23.001,oo EURO deri 30.000,oo EURO (perfshire TVSH),
– Interesi fix 7.4% vjetor
– Shpenzime administrative 0%
– Grace periudhe: 3 muaj
Oferta zgjatë deri me 31 Djetor 2015.

4 Vjete Garancion

Volkswagen GOLF

Koha e dëshmon cilësinë!
Historia e Volkswagen GOLF është gjithashtu edhe historia e industrisë së automjeteve. Ajo që filloi para 39 vitesh, me inovacione dhe teknologji superiore, nuk ndalet së fituari në rrugë shoferë të rinj anë e mbanë botës. Ka fituar shumë mirënjohje dhe ka shitur mbi 30 milionë kerre Volkswagen GOLF. Gjenerata e shtatë GOLF ka shkuar përtej barrierave të kohës me dizainin, performancën, standardet më të larta të sigurisë, rehatinë dhe komoditetin e tij, me systemet e integruara serike: Systemi i kontrollit të stabilitetit (ESP), systemi “START/STOP”, frenimi elektrik për parkim me systemin për frenim emergjent “AUTO HOLD”, 7 jastëkë të ajrit dhe klimë automatike dy-zonale “Climatronic”.Kampanja është e kufizuar në kilometra dhe zgjatë deri me 03.11.2013.
Gjenerata e shtatë GOLF – fitoi përsëri!
Golf - AHP40 vjet me GOLF.

Automjet i krejt gjeneratave!

Për më shumë se 40 vjet, GOLF ju dhuron kënaqësi më shumë se 30 milionë klientëve anë e mbanë botës. Ky automjet vazhdimisht evoluon në mënyrë sovrane për të sjellë mobilitetin e së ardhmes. Kështu që, është më lehtë të bëhesh më i mirë kur vazhdimisht përmirësoheni.
Ju prezantojmë ma të mirin e ma t’mirëve në 40 vjet, gjeneratën e shtatë GOLF, automjetin ma të mirë në Botë vitin 2013  GOLF 7. Një automjet i pajisur me shumë systeme serike si p.sh. Systemi për frenim emergjent, Frenimi elektronik me Auto Hold, Systemi START / STOP, Systemi elektronik stabilizues ESP, Systemi elektronike per bllokad diferenciali, XDS, 7 Airbag për siguri maksimale, Klimatizim dy-zonalë Climatronic, timoni prej lëkurë, Audio systemin me Touchscreen, Navigator si dhe shumë e shumë paisje tjera.Kampanja është e kufizuar në kilometra dhe zgjatë deri me 31.12.2013.
tiguan15278
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4Motion DSG

Ofert Speciale me paisje shume te larta dhe çmim te ulët.
Karakteristikat Teknike:
Modeli: Tiguan Track&Style
Motori: 2.0 TDI
Fuqia KW/KF: 103/140

Transmisioni: 7- Shpejtesi DSG
Terheqja: 4X4

Paisjet:
Ngjyra e Zezë Metalike
5 Dyer me Dritare elektrike
Mbrojësi para komfor me kënd 28º
Mbrojtës shtesë nën automjet tek pjesa e Motorit dhe e Transmisionit
Shina mbi kulm, të Argjenda
Rrota Alumini “BOSTON” 7J x R17”, Gomat 235/55 4 Sezonale
Drita të Mjegullës Para
Dritaret anësore mbrapa dhe dritarja e pasme, të erresuar 65%
BI XENON – Fener me LED-Drita per ngasje diten
“Park Asist” – Asistent për Vetparkim
ESP – perfshire. ABS, ASR, EDL, MSR
Airbag për Shoferin , Pasagjerin pranë shoferit dhe për pasagjerët mbrapa
Pasqyret e Jashtëm, me rregullim elektrik, me nxemje dhe me palosje elektrike
Rrotë rezerv me paisjet për ndrrim të rrotes
Ulëset para Sportive
Timoni Multifunksional me Tiptronik
Tempomatës
Klimë Automatike “CLIMATRONIC” – rregullim I klimës në menyrë automatike
Radio CD “RCD 510” me Touchscreen, SD-Card lexues

Yesss!

OFERT e Re – “YESSS!”

Përmes fushatës “YESSS!” klientëve u mundësohet përzgjedhja e automjetit të dëshiruar në AHP Partneri Juaj per Volkswagen.
AHP në bashkëpunim me Raiffeisen Leasing dhe kompaninë e sigurimeve Illyria, ka përgatitur një ofertë speciale për automjetet Volkswagen.
Secili klient që shfrytëzon këtë fushatë merr falas iPhone 6.
Kompania e sigurimeve Illyria ofron sigurimin KASKO falas për vitin e parë, ndërsa Raiffeisen Leasing ofron sigurimin dhe regjistrimin e parë gratis.
Shuma e financuar pa pjesëmarrje për automjetet deri në 22.000 EURO është 0%, ndërsa për automjete prej 22.001 – 25.000 EURO, pjesëmarrja është 10%.
Oferta vlen deri më 30 Qershor 2015.
Juve ju mbete të perzgjidhni automjetin dhe të niseni rrugës së dëshiruar!
Ne Ju deshirojme Rrugë te mbarë.